Sašha Son fanų forumas (=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sašha Son fanų forumas (=

Diskutuok apie jį, apie nuostabujį Sašha Son.
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gabrielė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gintarella.*
Adminė
Adminė
Gintarella.*


Female Pranešimų skaičius : 571
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-10-10

Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabrielė   Gabrielė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 3:00 am

Jaunoji džiazo dainininkė Gabrielė iš Šiaulių įveikė 3000 pretendentų, norėjusių patekti į šou pildant anketas. Iš kelių tūkstančių kandidatų, ji vienintelė pakviesta dalyvauti „LNK Muzikos akademijoje“.

Seksuali, gilių akių ir itin savito balso tembro – tokia yra Gabrielė. „Kodėl nusprendžiau dalyvauti „LNK Muzikos akademijoje“? Atsakymas banalus, bet nuoširdus: man reikia iššūkių. Tačiau tie konkursai skirti labiau sau pačiai. Smagu gauti diplomą, ant kurio užrašyta „laureatė“, bet kas iš to. Man atsibodo dainuoti keturiems žmonėms. Noriu į didžiąją sceną, noriu būti atlikėja

Gabrielė nė kiek nesibaimina, kad likę devyni projekto dalyviai jau ragavę didžiosios scenos. „Aš kaip tik džiaugiuosi, kad kiti – jau šiek tiek žinomi. Konkurencija – mano variklis, nereikia jos bijoti. Dabar projekte visą laiką turėsiu būti pasitempusi ir lygi su visais“, - sako gražuolė.

Gabrielė dainuoja nuo vaikystės – vienuolika metų dainavo vokalo studijoje „Rokoko“, baigė muzikos mokyklos fortepijono specialybę. O rudenį bus Klaipėdos universiteto antrakursė, studijuojanti džiazo muziką pas garsų dainininką Steponą Janušką.

Šiaulietė neplanuoja sustabdyti studijų – į Vilnių, „LNK Muzikos akademiją“ – žada važinėti iš Klaipėdos. „Tuo mane ir sužavėjo šis projektas, kad nereikės gyventi uždarytiems. Galėsiu toliau studijuoti“, - sako „LNK Muzikos akademijos“ dalyvė.


Gabrielė nesnaudžia ir savo talentą rodo pačiuose įvairiausiuose konkursuose. Ji yra dalyvavusi ir laimėjusi net penkiolika tarptautinių ir Lietuvos muzikinių festivalių bei konkursų. „“, - ryžtingai sako mergina.
Gabrielė mėgsta įvairią muziką, tačiau labiausiai lenkiasi dainininkėms Celine Dion, Whitney Houston, Christina Aguilera.
Atgal į viršų Go down
http://www.sashason.lithuanianforum.net
ledinule:)
Naujokas.
ledinule:)


Female Pranešimų skaičius : 24
Age : 30
Registration date : 2008-11-18

Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielė   Gabrielė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 3:14 am

ji yra stipri;]]
grazois dainos;]]
Atgal į viršų Go down
Gintarella.*
Adminė
Adminė
Gintarella.*


Female Pranešimų skaičius : 571
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-10-10

Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielė   Gabrielė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 3:16 am

Na man tai ji neperlabiausiai patinka,nors dainos visai geros ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.sashason.lithuanianforum.net
Sponsored content





Gabrielė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabrielė   Gabrielė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gabrielė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sašha Son fanų forumas (= :: ~Muzikos akademijos dalyviai~-
Pereiti į: